wtorek, 29 stycznia 2013

Twórcza niedziela w Wytwórni Antidotum

W niedziele 27 Stycznia miałam niebywałą przyjemność być uczestniczką warsztatów zorganizowanych przez Wytwórnię Antidotum. 
Warsztaty rozpoczęły się od niezwykle inspirującego wykładu na temat projektowania biżuterii.
Wykład zaowocował nowym spojrzeniem na moje przyszłe projekty biżuteryjne.
Później zaczęła się część praktyczna.
Ja miałam okazję uczestniczyć w warsztatach "Art Clay".
Przyznam szczerze, że technika na początku niezbyt mnie porwała ze względu na  to, że od małego miałam zawsze problem z uzyskaniem zadowalającego mnie efektu bawiąc się np. modeliną.
Swój projekt niszczyłam i robiłam od początku kilka razy, ale potem było coraz ciekawiej i nawet udało mi się stworzyć coś fajnego.


Co prawda do biżuterii tutaj w tym przypadku daleko ale tabliczka na drzwi pracowni idealna :) 

W metal clayu zakochałam się tak naprawdę z biegiem czasu i pod koniec warsztatu żałowałam, że to już koniec i postanowiłam najpierw poćwiczyć z modeliną i dekorowaniem ciast a potem wybiorę się na warsztaty "Art Clay" do Wytwórni Antidotum. 

Ta Atmosfera ! Ci Ludzie ! Ten Profesjonalizm !

Jednym słowem jestem zachwycona miejscem, w którym się znalazłam i już planuję swój grafik, by skończyć wszelkie możliwe warsztaty i zajęcia i pochłonąć jak świeżą bułeczkę wszystko to czego mogę się tam nauczyć !!!!

Dzień zakończyliśmy na piwku w pobliskiej knajpce macając nawzajem swoje przepiękne dzieła i planując kolejne wspólne spotkanie Biżuteryjek. 

Dziękuję pięknie Wytwórni Antidotum !!!! - na pewno do was wrócę !!!

Dziękuję pięknie wszystkim wspaniałym dziewczynom, które miałam w końcu okazję poznać osobiście  !!!! - jesteście MEEEGA zakręconymi  "wariatkami" !!!! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz